Hakkımızda
Anasayfa > Hakkımızda
Nanjing Yi Chi Elektronik Teknoloji Ltd. Şti.

Nanjing - modern zamanlara hızla yayılmış tarihi bir şehir. İşte Çin'in manyetik sensör büyümesinin beşiği. 1980'den beri manyetik sensör entegrasyon devresinin Çin'in kendi gelişiminin ilk parçası burada doğdu. Profesyonel ve teknolojik yenilik ve ekonomik kalkınmanın geliştirilmesiyle, buradan dünyaya yüz milyonlarca manyetik sensor dağıtıldı.

Mayıs 2003'te, Dijital Çin'in manyetik sensör endüstrisi, kendi teknolojisine ve pazar avantajlarına üst düzey uzmanlar, ortak yatırımla "Nanjing Yi Chi Elektronik Teknoloji Ltd. Şti."yi kurdu. Manyetik sensörler serisi konusunda ürün geliştirme, tasarım, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmıştırlar. Şirket "teknoloji, geliştirme, hizmet" iş felsefesi, sensörün Çin'in kendi fikri mülkiyet haklarının geliştirilmesi ve üretilmesi için taahhütte bulunmuştur.

Nanjing Yi Chi Elektronik Teknoloji Ltd. Şti.

Nanjing Yi Chi Elektronik Teknolojik Ltd. Şti. gelişmiş teknolojisine, güçlü endüstri deneyimine, doğru piyasa ilerlemelerine güvenmektedir. Birleşik Devletler, Tayvan ve entegre devre tasarımı, üretim, paketleme, test ve diğer profesyonel üreticilerin yerli üst ile stratejik ortaklığı geniş bir yelpazede yürütmek için, her zaman en gelişmiş tasarım ve üretim teknolojisi kullanıldı. Ürünlerin ve teknoloji liderliğinin, ürün tutarlılığını, güvenilirliğini ve kararlılığını en üst düzeye çıkarıldı.

Nanjing Yi Chi Elektronik Teknoloji Ltd. Şti. ürünleri; tek kutuplu Hall anahtarı entegre devreler AH serisi, AH serisi bipolar Hall entegre devreler, AH serisi kilit tipi Hall anahtarı entegre devreler, Liner Hall entegreli devrelerin AH serisi, Sıfır güçli manyetik sensör WG serisi gibidir.

Nanjing Yi Chi Elektronik Teknoloji Ltd. Şti. Jiangsu Eyaletinde yüksek teknolojisi olan bir firmadır. Şirketin 10'dan fazla yerli patenti var, 2 uluslararası patenti var. Şirket ISO9001 sertifikası ve ürün çevre testini geçti. Bir dizi ulusal teknoloji araştırma projelerinde yer aldı.

Yönetim Felsefesi
İletişim
  • Tel: +86 25 8467 0370 / +86 25 8460 9021
  • Mail: nianrong@ahest.com
  • Faks: +86 25 8467 0370
  • Adres: Nanjing Şehri Dongqi Yolu No: 33 Dongshan Uluslararası Sanayi Parkı, B Binası, 201-207 numaralı oda
Bizi takip et

Telif Hakkı © Nanjing Yi Chi Elektronik Teknoloji Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır

Teknik Destek:      | Site haritası |